Kurulduğu günden bu yana  otel, okul, iş merkezi, ofis, yüzlerce konut ve villa inşa ederek inşaat sektöründe bir marka olan  SİSTEM GRUP İNŞAAT A.Ş., şimdi de İzmir Menderes’te yeni projesi  SİSTEM PRESTIGE VİLLALARI ’nı hayata geçirmenin gururunu yaşıyor.

İzmir şehir merkezine, Adnan Menderes Havalimanına, otoban bağlantılarına, çevresindeki büyük AVM‘lere, turistik merkezlere ve ünlü plajlara yakınlığıyla İzmir’in parlayan yıldızı Menderes’te, yeni bir anlayış ile günümüzün yaşam ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanarak ” Müstakil Havuzlu Villa Sitesi” konseptiyle karşınıza çıkıyor. 

Toplam 5837 m2 arsa içerisinde,  27 özel villadan oluşan SİSTEM PRESTIGE VİLLALARI, etkileyici tasarımı ile, modern peyzajlı bahçeleriyle, her bir villanın özel havuzuyla, güvenlikli site konseptinde ve son teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde inşa ediliyor.

SİSTEM PRESTIGE VİLLALARI, 27 seçkin üyesine Prestijli bir hayat vadediyor.

Temelleri 1997 yılında atılan, Enerji, Doğalgaz, Turizm ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren GÖKTANIR Grup Şirketlerinden olan Sistem Grup İnşaat A.Ş., kurulduğu günden bu yana inşaat sektöründe büyümesine devam ederek bugüne kadar yüzlerce konut, işyeri, mağaza, otel ve okul gibi yapılar inşa ederek müşterilerine teslim etmiştir. 

Şirketlerimiz, çeyrek asırlık tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, müşteri memnuniyeti sağlamak için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir. 

Çevre dostu ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında depreme dayanıklı yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değer sağlayan Sistem Grup İnşaat A.Ş., bu anlayışı karşılığında müşterilerinden aldığı güven ile İzmir inşaat sektöründe güvenilir marka konumuna gelmiştir.